Eventy Firmowe

Organizujemy szkolenia, prezentacje i konferencje, jubileusze, wigilie firmowe

Wymarzony Event w Chmielnej

Profesjonalnie zajmujemy się organizacją eventów firmowych w naszej restauracji. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, podawanej z najwyższym wyrafinowaniem. Imprezy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, wymagań oraz oczekiwań klientów. Cechuje nas rzetelność, profesjonalizm, głęboka kulinarna wiedza. To tylko niektóre atuty naszego zespołu, który na swoim koncie posiada już wiele zrealizowanych przedsięwzięć. Doświadczenie posiadamy w obsłudze zarówno dużych jak i mniejszych klientów biznesowych.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W każde wydarzenie angażujemy się w 100% i zawsze staramy się znaleźć dogodne rozwiązanie, aby wszystko odbyło się na najwyższym poziomie.

Taka kolacja zorganizowana poza miejscem pracy to doskonała okazja nie tylko do zintegrowania pracowników, ale również do wynagrodzenia ich ciężkiej pracy. Przy kieliszku wina i pysznym jedzeniu warto świętować firmowe sukcesy czy po prostu dobre wyniki. Zarówno pracownicy jak i klienci na pewno to docenią i bardzo ucieszą się z takiej możliwości. Kluczem sukcesu każdej firmy jest dobrze zgrany zespół, a w pędzie w miejscu pracy często ciężko o chwilę miłej pogawędki. Atmosfera w miejscu pracy istotnie wpływa na osiągane wyniki, dlatego też zachęcamy do organizacji kolacji firmowej.

Eventy firmowe to również doskonała okazja do przyciągnięcia do siebie nowych pracowników – każdy chciałby pracować w miejscu, gdzie od czasu do czasu pracodawca organizuje przestrzeń dla swoich ludzi.

Obiecujemy zapewnić Państwu doskonałą atmosferę i najlepszy serwis w mieście.

Locally Sourced & Organic Food

We are constantly buying and helping local businesses and organic farmers,
with locally sourced produce.

Our Love for Food

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt